| nechiforboss a întrebat:

Presupunand ca in curand va incepe razboiul intre SUA si Rusia, care credeti ca sunt avantajele si dezavantajele celor 2 puteri(aliati,armament,situatia geopolitica,economica, etc.)? Si cine credeti ca va iesi invingator dintr-o asemenea eventuala lupta?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Invingatori o sa iasa China si India. Iar pierderile cele mai mari le vor avea europenii. In ciuda plasarii geografice, la noi probabil sa nu fie mari pierderi fiindca armata si-o ia in bot instant si nici rusii nu sint timpiti sa iroseasca munitie de milioane de dolari ca sa darime... ce? Studiourile de video chat si birourile multinationalelor?