| alex298 a întrebat:

Prietena mea s-a schimbat foarte mult, la inceput era mai blinda si ma asculta dar dupa citva timp a devenit mai severa cu mine si isi permite de toate si nu ma asculta, vrea ea sa conduca, mereu imi zicea de sentimentele ei fata de mine dar acum de parca ar trebui s-o trag eu de limba ca ea sa spuna asta, de ce oare se comporta asa? s-a saturat de mine sau are altul? va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Ella192 a răspuns:

Poate trece printr-o perioada mai grea (stres, examene). Discuta cu ea si vezi ce are pe suflet.

2 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Probabil i.au intrat fitele in cap sau este indragostita de altul.Incearca sa vorbesti cu ea, ia daca nu merge, ia putina distanta de ea, sa vada cum e fara tine.

| alex298 explică (pentru GeorgianaDiaconu):

Noi si asa suntem la distanta unul de altul, nu cred ca ar fi o solutie asta...