| miha3Lla a întrebat:

Prietena mea se duce la o petrecere...este cam slabutza si nu ar vrea sa poarte rochie...cu ce credeti ca ar fi mai potrivit sa se imbrace? dau fundita pentru cel mai bun raspuns:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa isi i-a o bluza simpla sub rochie ar arata misto.si cu nistee bratari colorate sau mrg depinde de rochie daca rochia ii mai de seara atunci ar merge niste bratari mai mari arginti sau auri depinde de rochie. sper ca te-am ajutat.