| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Prima iubire nu se uita niciodata? Oare e adevarat? Eu nu as putea spune acelasi lucru.

Răspuns Câştigător
| Dan a răspuns:

Da, nu se uita iubirea adevarata.Totul depinde de noi.

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E adevarat daca a fost o iubire sincera.

| xibalba a răspuns:

Prima dragoste ADEVARATA. Subliniez adevarata. Da, aia nu se uita niciodata.

| georgiana a răspuns:

Buna! este foarte adevarat... poate n-ai trecut prin asa ceva, dar cand se va inatmpla ai sa dai dreptate vorbelor."prima iubire(adevarata-cum s-a zis) nu se uita niciodata! bywinking

| mihaa a răspuns:

Asa credeam si eu ca nu se uita niciodata dar de fapt totul este doar o amintire, eu l-am intalnit acum 2 luni dupa o perioada de 12 ani, sincer mi-a batut putin inima, am mers la o cafea si vorbind ca el mi-am dat serama ca totul e o amintire, se schimbase f mult, dehh atunci eram copii eu 17 ani, el 22 si la despartire mi-am zis asa in gand; oare ce am vazut la el? in urma ca 12 anii? dar naa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu ai iubit niciodata