| Visatoarea a întrebat:

Pro sau contra tratatului ACTA? argumentati!

4 răspunsuri:
| Bitter a răspuns:

Contra...Dupa ce se aplica daca o sa descarci ceva de pe net o sa ajungi sa faci puscarie de parca ai fi facut nu stiu ce crima si in plus cine ar vrea sa ii fie controlata activitatea pe internet.

| unconnected a răspuns:

Loooll.normal ca sunt contra! Cine ar vrea sa descarce un film de pe net si sa faca puscarie pentru asta sau sa plateasca nu stiu cat ca sa asculte o melodielaughing

| Visatoarea explică (pentru unconnected):

Total de acord laughing
In orice caz profit de timpul ramas,(desi sper sa nu se aplice), ca sa downloadez cat mai multe laughing

| aceton a răspuns:

laughingContra Netul este viata mealove struck