| anonim_4396 a întrebat:

Probleme cu site-ul de ceva zile incoace...il deschid foarte greu. O data imi zice "the page cannot be displayed"; altadata imi apare nu stiu ce "web search..."; in plus, intrebarile de pe prima pagina, le gasesc doar jos, pe pagina, cu mouse-ul.La fel se intampla si cand vreau sa-mi deschid profilul.Intrebare:calculatorul meu e vraiste sau se mai intampla si la voi? Si cum as putea sa rezolv problemele?

Răspuns Câştigător
| Criiss16 a răspuns:

Buna @brianna.Asa am patit si eu.Foloseam internet explorer.Acum folosesc mozilla firefox, si nu am nici o problema. Sper ca te-am ajutat.

Salutari.happy:*

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Join the club!
Si cu Internet Explorer, si cu Mozilla face aceleasi figuri.
Dar, cred ca stiu de ce!
Asta e de cand a descins Madonna...cred ca e ceva epidemie de nazuri/fite/bazdaci. Acum, ca a plecat, o sa mearga brici!

| Silvia a răspuns:

Si mie in ultimul timp mi se intampla sa nu pot sa intru deloc pe TPU.

| Dara a răspuns:

Cu acelasi lucru ma confrunt si eu. Cred ca site-ul mai are cateva probleme tehnice, care se vor rezolva zilele astea. Daca pc-ul nu iti face alte necazuri, stai linistita cand nu poti intra pe TPU si incerci mai tarziu. Pana cand site-ul isi va reveni, sigur vor mai aparea "surprize" de genul asta. Iti doresc o seara placuta!

| marry a răspuns:

Si eu patesc sa se deschida greu...cateodata nu mrege delocsad

| CenturyChild a răspuns:

De deschis nu mi se deschide greu dar si mie imi apare totul in jos de tot...

| georgica29 a răspuns:

Acelasi lucru mi se intampla si mie si as vrea sa stiu si eu care este motivul. sper sa fie sa fie o problema minora si sa nu se mai repete

| starchewer a răspuns:

Reinstaleaza windowsul si formateaza hardul... ar trebui sa numai ai nici o problema dupa... a inca un mic detaliu... schimbati netul... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa formatezi nimic, asta se intampla la toti, mai ales de cand s-a introdus chatul.merge mai greu serverul.