| anonim_4396 a întrebat:

Propun o mica pauza de relaxare si amuzament si sa facem un fir.
Completati fraza: Azi esti tanar, maine...
Incep eu: Azi esti tanar, maine te plangi ca tragi curent la spate

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ah, celebrele meme... care au cam trecut.

Hmm, maine ai o punga cu pungi big grin

| LostForForever a răspuns:

Azi ești tânăra mâine ești Graninicupierisca

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru LostForForever):

Ce ai cu "Graninicupiersică"? happy Mi se pare ciudată obsesia asta de a repeta mereu aceleași cuvinte.winking

| LostForForever a răspuns (pentru PsihologDanielBotezan):

Nu am nimic cu Graninicupierisca ))))

Uneori beau Graninicupierisca și așa spune eu nu sunt obsedată sincer nu beau chiar așa de mult Graninicupierisca de ceva timp nu mai beau deloc beau doar apa in rest nu mai beau niciun fel de suc sau altceva