| amyhotgirl a întrebat:

Pt cei cu webkinz.Sor-mea are un webkinz si la,, Animalutele mele" imi da ca contul expira pe Iun. 3 2010.Chiar expira contul? Nu mai poti juca? Sau?

14 răspunsuri:
| Merisorr a răspuns:

Deci din toate raspunsurile care le-ai primit 2 anonime si cel de la codyfa sunt folositoare restul o scris numa ca sa ocupe spatziu. Cat despre intrebarea ta stiu din propria experienta ca trebuie sa-ti iei un alt animalut si sa il adoptzi pe acelasi cont cu primul si astfel vor ramane amandoi valabili pana cand iti va expira contul al doilea big grin.

| adelina_7242 a răspuns:

Nustiu incearca si dupa acea data poate voi sa te pacaleasca sa le mai cumperi

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| amyhotgirl explică:

Da e o prostie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti expira... cred ca trebuie sa faci un abonament

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul ramane in standby pana adopti alt animal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am un webkinz si si contul meu va expira.iti dau aia 30 zile sa ti mai cumperi un webkinz.trebuie neaparat altfel pierzi animalutul tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti asa saraca sa -ti cumperi altul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa adopti ubn alt animalut webkinz si ca expira contul anul viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inaite s expire t avertizeaza si daca nu iti mai adopti webkinz pierzi tot c ai facut p cont. daca vrei sa-ti faci un cont nou...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar exipira si poti sa-ti adopti alte animalute in celalalt cont. Pe bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai expira nico data

| codyfa a răspuns:

Adopta un pet

| codyfa a răspuns:

Adopta un animalut