| Dior a întrebat:

am 11 ani si in 5 zile imi expira contul pe webkinz! ce pot sa mai fac ca sa mai dureze? apropo pe webkinz am o vulpe polara.

Răspuns Câştigător
| Rosela a răspuns:

Potisa-ti ei unul. Un lil webkinz 12 lei, un webkinz normal 18, un signature 50 (cu abonament delux) si-ti mai poti lua un pachet de carti de joc. Si acela prelungeste. A chiar am si eu o vulpe polara stiu cum e. E super. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| deea98_9344 a răspuns:

Daca vrei, iti poti lua un nou animalut, si daca e urgent, nu ai sanse, iti fac rost de un cod care iti prelungeste contul cu 30 zile. ok?