| aneta a întrebat:

Pt reprezentantii avon:nu imi puteti zice careva si mie codul la linguritele alea de la campania impotriva cancerului la san?

2 răspunsuri:
| irinuk11 a răspuns:

Da nu mai sunt linguritele.Acum e cu etuiul portofelul genta si creionul si pixul. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| bianca_1917 a răspuns:

Nu mai este lingurita dar in campania 4 o sa fie mai multe produse din gama campaniei impotriva cancerului la san. sfatul meu este sa intrii pe contul tau avon si sa te uiti la produsele nevizualizate in brosura si poate ai norocul sa o gasesti acolo.baftahappy