| 9AlExAnDrA97 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti va rog despre liceul economic profilul turism si alimentatie adica ce materii se fac din ce se dau teze daca este posibil sa intru cu media de 6 97 va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Ralukutzaa a răspuns:

Pai se fac obiecte legate de turism. In clasa a 9a ai sa faci protectia consumatorului si a mediului, studiul calitatii produselor si serviciilor si astea normale geografie fizica mate romana. nu stiu nu cat cat se intra dar te poti uita pe net. Cauta pagina liceului unde vrei sa intri.happy E frumos la profilul asta eu am fost la turism si e super si usorhappy