| Dan a întrebat:

Raluca, daca organizezi o intalnire in Bucuresti cu userii de pe TPU, te rog sa amintesti de proiectul "Clubul Prietenilor Adevarati ".
Multumesc si te imbratisez! happy

Credeti ca Raluca o sa aminteasca de proiect la intalnirea cu userii?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Raluca a promis, ca va veni la intalnire, asa ca tind sa cred, ca se va tine de cuvant si va veni, cel mai probabil impreuna cu Stela, doar sunt prietene.

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Ai ramas in urma omule si te ai pus rau cu noua administratoare TPU, domnisoara Stela, glumesc

| Alex a răspuns:

Credeti ca Raluca o sa aminteasca de proiect si sa organizeze o intalnire cu userii TPU? Nu cred. Acum nu mai e Raluca, e Stela.