| leny a întrebat:

Raspundeti la intrebari pentru puncte si fundite? sau pentru ca vreti sa fiti de ajutor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sincer imi place si nu stiu daca ati fost atenti, nu trimit link-uri la plesneala ci numai daca vad ca are toate informatiile cerute, adica ori il ajut ori imi vad de treaba, acum sigur mai gresesc si eu, ca om sunt.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu ce ma incalzesc pe mine punctele si funditele?laughingMie imi place sa fiu de folos iar daca el/ea considera ca rapunsul meu e cel mai bun/complet/bine intocmit atunci nu pot decat sa fiu multumita ca am facut un lucru bun in aceea zi

| Silvia a răspuns:

Nici una, nici alta.Stau pe TPU ca sa imi umplu timpul si pentru unii useri de aici.Atat.
star

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cand ajungi prima data pe site si iti dai seama cum stau treburile automat te gandesti la fundite si ce mult ti'ar placea sa primesti si tu una... abia mai incolo iti dai seama ca de fapt e mai frumos sa poti fi de ajutor intr'un fel chiar daca nu ai raspunsul castigator...sincer eu ma bucur mai multa cand primesc un Folositor, Amuzant sau Inteligent decat daca primesc o fundita happy

| Pho3nix a răspuns:

Pentru a fi de ajutortongue

| Orannginna a răspuns:

Prefer sa raspund pentru ajutor decat pentru fundite. E mai mare satisfactia sa stii ca ai dat un sfat bun, ca ai ajutat intr'adevar pe cineva cu un raspuns decat ca ai luat o fundita virtuala. tongue

| AdeLina a răspuns:

Imi place sa fiu de ajutor si asa imi trece plictiseala... Desi trebuie sa recunosc ca imi plac si funditelelaughing... Dar nu pentru asta stau pe sitetongue

| adrykiba a răspuns:

Mie imi place sa ajut oamenii si sa dau sfaturi asa cum sieu astept ca altii saimi dea si mie un sfat...si totodata ma simt si eu buna la ceva ajutand.

| mirella25 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult sa ajut oamenii, fie chiar si cu un sfat sincer si dezinteresat pentru ca, faptul de a ajuta un om imi induce o stare de multumire sufleteasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr fundita, pentru fundita... vreau fundita cea mareeeee... Dar imi place mult sa cred ca ne cunoastem citiva binisor... fara fundite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu traiesc pentru funditarolling on the floor
Vad ca ai dat fundita la "copy/paste"cryingce rea estilaughingNu mai pot dormi in seara astacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una raspund pentru a da o mana de ajutor, dar daca primesc si fondita...este foarte bine, de ce nu? Insa atentie raspund numai atunci cand am ceva de spus, nu la nimereala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a fi de ajutor. fac asta cu mare drag

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia lui rey mysterio vs john cena de intrare?