| iiBeiibiiy a întrebat:

Hei baieti! Am si eu niste intrebari pentru voi... Ce vreti de la o fata? Cum vreti sa fie? Ce caracter sa aiba? Fiti sinceribatting eyelashes :*

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai sa fie o fata simpla si sa aiba ceva materie cenusie! Nu pun pret pe marimea sanilor sau a posteriorului, sunt mult mai importante caracterul si personalitatea ei! Pentru ori ce baiat exista perechea potrivita, deci fiecare baiat isi va gasi fata potrivitahappy

7 răspunsuri:
| SookiexD a răspuns:

Sa fie draguta, sa vorbeasca frumos, sincer as prefera o fata care nu bea ca. si nici nu fumeaza. Simtul umorului este esential smug Si sa stie sa ma asculte cand am ceva de spus big grin fata ideala laughing

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Sa fie buna, sa faca sex cu noi cand vrem, restul nu mai cont.laughing

| katahd01 a răspuns:

As vrea sa fie virgina in primul rand. sa renunte la anturaje la alte activitati sa stea doar langa mine. sa aiba un caracter sincer sa nu minta sa nu se fereasca in a-si arata sentimentele sa vorbeasca frumos sa fie respectuasa si sincer nu conteaza cum arata daca gasesc una ca si cele de mai sus o cer de sotie inainte s-o cunosc.

| iiBeiibiiy explică (pentru katahd01):

Sa stea doar langa tine? Si daca ea sta in alt oras?

| Scliparici a răspuns (pentru katahd01):

Buna!
Chiar m-a impresionat ceea ce ai scris, trebuie sa recunoscu ca nu credeam ca ma exista astfel de baieti.
Sunt destul de timida... dar daca ai vrea si tu mi-ar face placere sa discut cu cineva care gandeste ca si mine

| katahd01 a răspuns (pentru Scliparici):

Daca vrei si nu se supara cineva uite id-u meu dar te anunt ca am deja o logodnica sincer happy kata_hd01@yahoo.com

| IanRZR a răspuns:

Simtul umorului, vesela, desteapta, frumusica