| BulDog555 a întrebat:

Recomandati-mi va rog ceva filme de drama, melodrama de viata.
Vreau sa privesc ceva fain, dar numi recomandati la intimplare, daca ai privit si ti-a placut, zi-mi si mie sa ma uit.
Multumesc din timp.

Răspuns Câştigător
| ToKen a răspuns:

Reign over me.
Never let me go.
Atonement.
The Vow.
The bucket list.
War horse.
Mr. Nobody
Mno, vizionare placuta in caz ca alegi ceva.

1 răspuns:
| andrey2012 a răspuns:

Nu stiu daca ai vazut filmul "If Only"(in romana se numeste "Taxiul destinului"). Daca nu l-ai vazut ti-l recomand pentru ca eu l-am vazut de vreo 3 ori si nu m-am plictisit niciodata.E un film foarte bun cu o poveste extrem de interesanta.Vizionare placuta!