| inna a întrebat:

Recunoasteti cand gresiti? Cat de des va cereti scuze persoanelor fata de care gresiti? Eu obsinuiesc sa-mi cer mereu scuze, ma simt mult mai bine.

Răspuns Câştigător
| uptime a răspuns:

Eo recunosc cateodata, asa ma simt mai bine, mai sunt momente cand nu trebuie sa recunosti, depinde de intamplare.

12 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Imi cer scuze din orice...nu ma pot abtinelaughing O data am dat cu piciorul in banca si mi-am cerut scuze rolling on the floor cred ca din reflex laughing

| Pho3nix a răspuns:

Da...recunosc.
Imi asum greselile facute si dupa ce imi cer scuze ma simt impacat.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Da..recunosc si imi cer scuze ...deoarece asa am fost invatata si asa ma simt mai bine.

| Bishop a răspuns:

Normal ca imi cer scuze, nu pot sta in liniste daca am facut ceva gresit si nu am cerut iertare, dar daca persoana respectiva, ma pune sa imi cer scuze, chiar daca n-am pentru ce, atunci ii zic ceva la care chiar trebuie sa-mi cer scuze dupa.

| MisterKat a răspuns:

Sincer, uneori recunosc. uneori uit sa imi cer iertare. asta este cel mai nasol...

| cioko19 a răspuns:

Buna inutza!

Da, recunosc.
Imi cer mereu scuze cand stiu ca eu sunt de vina.ca am gresit.
Asa e. te simti altfel dupa ce iti ceri scuze.parca scapi de o povara.

Bafta!

| mikey a răspuns:

Da imi cer...chiar daca este mai mic, a de ca mine...ma simt eliberata de o povoara cand imi cer scuze si persoana respectiva imi acceta scuzele:0

daca asta faci si tu foarte bine sincere felicitarihappy

| OFF a răspuns:

Da recunosc mereu cand gresesc. Si obisnuesc sa imi cer scuze, nu-mi place sa fiu nesimntit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Numai un om lipsit de caracter nu recunoaște.
Eu îmi asum întotdeauna răspunderea când am greșit și suport consecințele de rigoare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, recunosc si imi cer scuze de la toata lumea fata de care gresesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nu prea gresesc.si cand se intampla nu recunosc. ba mai arunc si motanul in curtea vecinului ca are mata.eu n-am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uiteasa am apucat sa traiesc 45 de ani.sa spui adevarul intr-o lume plina de minciuna e o chestie foarte periculoasa.