| apz a întrebat:

România, Spania sau Franţa?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Romania e praf, Spania ca turist as alege-o, franta daca vrei sa sari in aer desi nu, suedia, norvergia, Germania as alege

| Drimmero a răspuns:

Germania, doar ei sunt urmatorii ucigasi de turnee finale!

| oglindasultanului a răspuns:

Andaluzia

| deeeaqq a răspuns:

Sau Italia.

Bine, bine... Spania.

| pufulescu a răspuns:

FRANTA! Salarii decente, sistem social, oamenii fara "morcovi in fund".

| syd a răspuns:

Germania, se pare

| ubox7007 a răspuns:

Romania

| Desireღ a răspuns:

Franţa

| Gakupo a răspuns:

Depinde la ce te referi. Ca destinatie turistica as alege Spania. As alege Spania si ca tara unde sa ma stabilesc, pentu ca mereu mi-a palcut (limba, tranditii, obiceiuri etc).
Daca te referi la fotbal...tot Spania dar cum a fost eliminata de Italia mizez pe Germania
ps: ar fi surprinzator sa vedem o finala intre islanda si tara galilor