| myself_9883 a întrebat:

Romania: spre prost gust si lipsa de educatie? Ce credeti?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

3 in i:prost gust, educatie si nepasarewinking
Ce cred eu:fiecare padure are uscaciuni. E mai grav cand uscaciunile astea sufoca padureaoh go on

Abh
| Abh a răspuns:

Nu tara e de cacao, cum spune Miha, ci romanii care traiesc in ea. Bunul simt lipseste cu desavarsire in cazul multor romani, iar despre cei 7 ani de acasa, ce sa mai vorbim... n-are rost.

| elamit a răspuns:

Ambele, avem o tara cacao...

| francesca a răspuns:

Sa nu exageram! chiar nici unul dintre voi nu este optimist?straight face

| Marica_2964 a răspuns:

Lipsa de educatie duce spre prost gust, romanii, in general sunt lipsiti de educatie, mi-e greu sa o spun, dar asta e adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Ai nimerit trend-ul. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ''spre'', ca suntem deja ''in''?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania pozitiva : http://www.romaniapozitiva.ro/oameni-pozitivi/