| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Romanii ma vad urat, atunci strainii ma vad frumos sau mai rau decat urat?

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Well, in my opinion, you look like a rotten tomato.

| Celcestietot a răspuns:

Depinde de persoană. Mai rău decât urât ar însemna să fii un fel de The Rake, iar tu nu cred că ești așawinking.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Românii sunt urâți în general. Deci străinii te văd mai rău.

Îmi dai o poză cu tine? Eu nu cred că ești atât de urât pe cât te crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă erai asa urat nu cred ca vroia acea fata sa se pună la tine în poala în acel tramvai fiecare te vede în felu lui unii te vad urat alții nu depinde de fiecare persoana în parte mai urat ca dracu nu cred ca ești îți faci prea mult griji de aspectul tău alte fete nici nu cred ca baga prea mult de seama chestia asta pe unele le mai interesează și inteligenta sau caracterul, sinceritatea sa ai simțul dezvoltat al umorului dacă chiar ești urat poți compensa tupeu mai ales și sa ști sa comunici la tine mai mult problema e comunicatul acolo ar trebui sa schimbi ceva nu la fizic ca la fizic in afara de mușchi nu prea ai ce sa schimbi.

| Rihhana1 a răspuns:

Fiecare om este frumos in felul lui.