| Thecurious a întrebat:

Rugati-o, va rog, pe Iasoledad, sa ma excluda din lista celor ignorati.

11 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sa stii ca tot poate sa iti vada intrebarea deci poti sa o rogi direct.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Las-o, că și pe mine m-a exclus. Nu suportă să ai o opinie diferită de a ei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Na-vă, copii:
"transmite-le, te rog, ca nu am dat ignor nimanui pentru exprimarea unei opinii diferite mie, ci numai in cazuri de incapatanare, nesimtire, calomnie sau aberatie, iar cine si-a luat ignor sa se gandeasca mai bine acum. Sunt futile comentariile lor acum."

| SilentRain a răspuns:

Dacă dai o sticla de stalinskaya, ii spun

| minrest a răspuns:

I-ai spus recent sa fie sincera, si sa recunoasca ca o bataita din cand in cand i-ar place. Nu, nu i-ar place. Gresesti aici. Nu vreau sa fac presupuneri, cum ai ajuns la ideea asta! Pune -te in locul ei, de ce sa accepte afirmatia asta a ta, deuzumanizanta pentru cel ce o face, si insultatoare pentru intreaga umanitate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Mi-a mi-a dat block Lasoledad din cauza ca aveam idee diferita despre politica SUA
https://www.tpu.ro/......ani-https/

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Are dreptate

acum 17 ore | laSoledad a răspuns (pentru AA1CK3D):
Aberezi.
Prin ce uit eu istoria omenirii daca am spus ca Isi fac de cap pentru ca le permite legea?! Tocmai, democratia a favorizat aprobarea armelor prin lege. laughing

"Consider viitorul politicii : Birocratia Socialista gen China" - Hai, nu zau! Facepalm. Tine-ti parerile despre viitorul politicii pentru tine! laughing
Prin afirmatia aia ai dat dovada clar ca tu esti cel care nu vede lumea in ansamblu.

| Thecurious explică:

Tu, economisto, lasa resentimentele ca doar oameni suntem.