| RappK a întrebat:

Ruj sau luci de buze?happy

19 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Prefer balsam de buze de la Neutrogena, nu folosesc ruj si nici luciu de buze.

| Cryssy a răspuns:

Amandoua...depinde...

| xibalba a răspuns:

Folosesc balsam de buze de la Neutrogena. Il cumpar din farmacii si imi place pentru ca imi hidrateaza buzele intens (mai ales iarna cand mi se usuca) si mai ales pentru ca este dermatologic si nu cosmetic, cum sunt celelalte. Nu se vede pe buze, dar mi le ingrijeste si asta se vede!

| Gabry a răspuns:

Luciu de buzelove struck

| Georgiana2905 a răspuns:

Ambele imi plac la fel de mult si pe ambele le folosesc la fel de des.

| asya a răspuns:

Ruj...si pe deasupra luciu de buze! Aceasi nuanta insa... dureaza mai mult si un aspect ff frumos!

| danutza a răspuns:

Luci de buze:X

| Betty18 a răspuns:

Luci de buze pentru ca ofera stralucire si o nota de eleganta si discretie

succes

| Criiss16 a răspuns:

Luciul de buze.Nu cred ca am mai folosit ruj de la varsta de 5 ani.big grinSi luciul nu cred ca l-am folosit de vreo 3, 4 luni, sau chiar mai mult.big grin

| mada. a răspuns:

Luciul de buzehappy

| stillhartu a răspuns:

Niciunul. Nu suport nici macar balsamul pe buze.

| RappK explică:

Agec imi place alegera ta:*

| fluturashmulticolor a răspuns:

Pai.
sa zicem ca amandoua...
ar merge foarte bine sa le combini...
adica sa aplici un ruj destul de tare ca sa iasa in evidenta si apoi ai putea foarte bine sa aplici luciul de buze.
se potrivesc perfect impreuna!
eu asa le folosesc mereu
.
si sa stii ca iti recomand si tie
!
:*

| mino_8755 a răspuns:

Nici unul ca nu imi place ca tot timpul trebuie sa "te curat de el" si nu este bun la gust tongue big hug In fine este frumos dar dureaza foarte putin si daca te mai si pupi cu cineva iti zic eu ca nu dureaza decat 1/2 minute tongue

| Deea_4962 a răspuns:

Mie imi place luciul de buze. Tie?

| nmn a răspuns:

Luciu`l de buze deoarece ofera stralucire, dar dureaza cam putin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Luciul de buze ziua, iar noaptea rujul.
La ocazii speciale, ruj apoi luciu pentru o evidenţiere frumoasă a buzelor (nuntă, discotecă, zi festivă, etc.).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luciu de buze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luci de buze