| alexandra0000009 a întrebat:

Baieti ce parere aveti de fetele care se dau cu o tona de luci de buze(machiaj in general)? Dar ce parere aveti de fetele mai putin dezvoltate? E asta un criteriu?

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Admir frumusețea dar nu mă las impresionat de ea.

Îmi place să văd fete frumose natural, nu cu tone de machiaj operații sau mai știu eu ce.

| vladelvis a răspuns:

1.O parere foarte proasta, chiar nu-mi place fetele care-si dau cu o tonă de luciu!
2.Nu prea conteaza, dar sa fie cat de cat dezvoltate!

| 1aprilie a răspuns:

Sincer nu ma deranjează ca se dau cu 1 tona de luciu, iar in schimb cu formele trebuie sa aibă putin acolo nu sa fie de 90-60-90