| brok3nh34rt a întrebat:

S-a mai simtit cineva trist sad? uneori ma simt trist si nu stiu ce sa mai fac.probabil si din cauza ca m-am despartit de fosta prietena si am inceput sa o iau razna nu stiu ce am straight face...nici mama nu ma mai intelege sad. Daca cineva a trecut printr-o stare din aceasta depresiva si stie despre ce vb.as fi fericit sa imi dea cateva si mie cateva sfaturi.Multumesc

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Are ceva vechime intrebarea( 7 oct. 2010 )!--- sper ca, de atunci si pana acum, sa fi reusit singur sa gasesti "leacul " tristetii! Salutari si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am trecut iar o iubire trece cu o alta iubire dar, mereu vei avea un regret kiss te iubesc!