| Sexygirl2000LOVE a întrebat:

S-a pus deja in aplicare ACTA?

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Nu si nici nu o sa se puna

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Viseaza in continuare la acta.Nu s-a pus si nici nu se va pune! Ce vor ei e iposibil, mai ales la noi.

| MMihai a răspuns:

Cred că da, că nu se mai pot accesa situri bune (care promovau pirateria informatică )!

| Miyukii a răspuns:

A fost inchis decat megauploadul, deocamdata nu

| heroforyou a răspuns:

Cred ca da

| GoguSteriade a răspuns:

ACTA nu a fost ratificata, deci nu se pune in aplicare.

| viavo a răspuns:

Inca nu si asa se zice ca nici nu va fi posibila aplicarea ei dar va fi!

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu a fost votata, deci nu.

| bobik91 a răspuns:

Nu s-a pus in aplicare si nici nu o sa se pune niciodata la noi merge doar in america si daca stau bine sa ma gandesc nici macar nu e ACTA e cu totu alta lege pe care ei o au de foarte mult timp si seamana destul de bine cu ACTA. iar aici poti gasi cele mai noi si frumoase tonuri de apel pentru telefonul tau :) http://tonuri-apel.com