| s3go a întrebat:

Se mai pune in aplicare ACTA?

14 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Din fericire nu.

| trolololo a răspuns:

A fost respinsa de Parlamentul European. Deci nu.

| Adrian4123 a răspuns:

Din cate stiu s-a anulat, nu amanat...

Răspuns utilizator avertizat
| Tchami a răspuns:

Din cate stiu eu...acest act a fost anulat momentan...Acuma se discuta inca daca se mai pune in aplicare ACTA sau nu!
Funda? tongue

| Fuchii a răspuns:

: ) S-a anulat.Deci nu!

| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut SacotaS.

DIn cate stiu, am vazut pe la stiri acum ceva timp cum ca a picat, datoria petitiilor organizate, si ca A.C.T.A nu se va mai aplica, cel putin deocamdata. big grin
Ramane de vazut sa vedem daca decizia este definitiva. happy

Bafta.winking

| s3go explică (pentru Ne3quicKBăă):

Pai asa stiam si eu dar ieri am vazut acta este aprobata sau ceva de genu.Mas bucura sa aveti dreptate happy

| marius941 a răspuns:

Din cate stiu eu, datorita acelei petitii s-a anulat
funda :*

| s3go explică (pentru marius941):

Si eu am vazut la stiri ieri parca ca s-a pus iar in viigoare

| Finucci28 a răspuns:

Numai!

| AIex a răspuns:

Nu am mai auzit nimic de ea... cred ca nu se mai pune in practica.
O, si eu ieri am downloadat de pe net windows 7 laughing si vreo 12 melodii