| anonim_4396 a întrebat:

S-a tuns cineva dintre voi la zero? Intreb pentru ca am o prietena care vrea sa o faca...

7 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Nu,nu facea si nu e nebuna! cand zice ceva nu minte...o stiu destul de bine

| CristiPavel a răspuns:

Am patit eu, din greseala. :))

Am scris cate ceva despre "eveniment" aici: http://castigatimp.com/cum-am-reactionat-intr-o-situatie-neasteptata/

| EvilThoughts a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...cum poate sa fac asa ceva.ia verifik:nu cumva facea misto de tinelaughing

| Madalina066 a răspuns:

E nebuna fata?laughing

| crazy125 a răspuns:

Daca te tunzi zero iti creste parul des.Adica asa stiu eu nu sunt sigura.

| midnightstd a răspuns:

Pui! ascultama pe mine! zi sa se tunda scurt sau cu breton
nu zero

| midnightstd a răspuns:

Nu asculta de toti copii ca eu am 22 de ani! crede-ma ce iti zic