| Joker3134 a întrebat:

S-au închis restaurantele in Romania? Sau doar București?

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

La fel cum in plina pandemie s-au inchis parcurile, unde era aer curat si oxigen. Oare de ce?winking Poate de data asta nu vor proceda la fel, si vei putea sa te antrenezi in aer liber

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Nu mai au voie inauntru sa serveasca, deocamdata in cateva orase, e o strategie ca sa nu iesa multi in strada. Prin decizia primariei sau a CJ se inchid peste tot in curand, ca d-aia au fost pusi acolo

Răspuns utilizator avertizat
| Sonia822 a răspuns (pentru Joker3134):

La fel cum in plina pandemie s-au inchis parcurile, unde era aer curat si oxigen. Oare de ce?winking Poate de data asta nu vor proceda la fel, si vei putea sa te antrenezi in aer liber