| anonim_4396 a întrebat:

Sa prepar pieptul de pui la gratar electric, costa mai putin decat daca l-as prepara la cuptor?

5 răspunsuri:
| ioanaKevlar a răspuns:

Daca gratarul electric e de calitate si se incalzeste repede, probabil.
Dar daca si cuptorul e electric si de calitate, n-o fi nicio diferenta intre ele.

Depinde la ce factura vrei sa platesti mai mult: la curent sau la gaze. Nu cred ca e foarte mare diferenta. Bine, pe gratar se face mai repede mancarea, iar la cuptor dureaza ceva mai mult. Dar nu cred ca e o diferenta atat de mare incat sa conteze.

| justanotheruser99 a răspuns:

Chiar conteaza? E aceeași chestie.

| Claudiu1905 a răspuns:

Nu conteaza. Cand e gata?

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

La cuptor costa mai putini, cred.

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

La cuptor costa mai putin, cred.