| Dismally a întrebat:

Sa presupune ca ar aparea o noua bancnota, cu doua personalitati romane in viata pe ea - o femeie si un barbat. Care credeti ca ar fi cele mai potrivite pentru aceasta onoare si de ce? happy

27 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hagi si Halep

| Dismally explică (pentru suntserios):

Cred ca ar fi potriviti happy

| GabiDumitrescu a răspuns:

Firea si Pandele. Cu o icoana intre ei. Pentru ca ce ***. Sa fie circ, e clar de ceva vreme ca atit meritam.

| SilentRain a răspuns:

Vulpița și Viorel

| Dismally explică (pentru SilentRain):

De ce? laughing I-am vazut o singura data big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Reprezintă halul în care a ajuns țara asta deși avea potențial

| Dismally explică (pentru SilentRain):

Eu cred ca tara e de mult la nivelul ala, adica ma rog, majoritatea populatiei happy

| OldSoul a răspuns:

Alex Velea si Antonia.
Bancnota de 1000 de parai.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Maica Siluana Vlad si Parintele Calistrat Chifan = Made in Romania.

| Dismally explică (pentru Pricope_Marius_1997):

N-am auzit de ei dar nah, nu sunt crestin happy

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Dismally):

Daca vezi acest comentariu si il citesti ai sa afli ca absolut tot ce se intampla in lume este exact cum scrie la Biblie, si anume copii lu Dumnezeu, istoria omenirii.

La nastere fiecare copil este cantarit, masurat si primeste un diagnostic si o nota.Eu la nastere am primit nota 9 si am avut 3 Kg 750 si 50-55 cm dimensiunea trupului. De ce am primit 9 la nastere? pentru ca atunci cand m-au scos din pantec si m-au batut peste fund eu nu am plans pentru ca daca plangeam eram de nota 10.

Sunt tare curios oare ce nota au avut la nastere Hitler, Stalin, Ceausescu, Imparatul Hiroito, Kim Jong-un, Klaus Iohanis, Anghela Merkel? de a ajuns lumea in halul acesta.

Preotul Calistrat Chifan stie mai multe despre copii lu Dumnezeu.

VIATA E DE RAHAT.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

La nastere Dumnezeu stie ce fel de om esti si ce viata o sa ai pe pamant pentru ca te cunostea, El te-a creeat.

Ave Hittler
Traiasca Maresalul Ion Antonescu
Jos Ceausescu
Mu+ie Victor Ponta
Asta este pentru toti fanii B.U.G. Mafia.
Mao Zedong
Imparatul Hiroito.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Daca citesti asta fi atent: "Daca? Repet Daca? o fu+t pe mata se naste un copil mult mai istet decat tine." Aveeeee Hitler. https://www.youtube.com/watch?v=C8iujof6IL8

https://www.youtube.com/watch?v=hXNpo9aLn3k

Viata e de ****.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

VREI PERFECTIUNE Dismally? atunci... iti voi da perfectiune, o sa iti tai capul ca un adevarat Samurai https://www.youtube.com/watch?v=-5xKq2vPUew&ab_channel=MaIk exact ca Samurai Jack https://www.youtube.com/watch?v=4zhBWatW8Ek TRECUT, PREZENT si VIITOR.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dintre femei nu știu ce să zic, dar dintre bărbați la cum e trendul acum ar merge Jador, Dani Mocanu, Dorian Popa sau Selly. laughing rolling on the floor rolling on the floor

| Dismally explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Vai de viata mea, daca as vedea o bancnota cu Mocanu a-s folosi-o pe post de hartit igienica laughing

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ovidiu Bojor ca bărbat, iar femeie Nadia Comăneci

| DonEduardo a răspuns:

Femeie nu stiu, insa barbat Alexandru Ioan Cuza, deoarece a fost printre extrem de putinii domnitori care au inteles ca taranii sunt oameni, nu obiecte.

| Dismally explică (pentru DonEduardo):

Din pacate a murit de mult big grin Ma refeream la cei in viata...

| DonEduardo a răspuns (pentru Dismally):

Nu ai mentionat asta.

| Dismally explică (pentru DonEduardo):

Ba da happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leon Dănăilă ca bărbat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi fara oameni pe bacnote, ca nu imi place sa vad moaca unui om pe orice bacnota, cutie, ambalaj, sticla, afis etc.