| deadwillow a întrebat:

Sa presupunem ca ai fi inchis intr-o camera cu o necunoscuta. Ai baut o sticla de whiskey si nu intentionezi sa te intorci prea curand acasa. O saruti, iar apoi...ce?

Intrebarea e pur si simplu inspirationala

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Cine mai are chef de așa ceva după o sticlă de Whiskey? O săruți și după te duci să vomiți, nu știu...

| deadwillow explică (pentru FucktheSystem):

Excludem realitatea. sa fim creativi oh go on

| Emilian65 a răspuns:

O saruti si apoi faci sex cu ea sa faceti un betiv ca tine.

| deadwillow explică (pentru Emilian65):

Sunt o ea in primul rand rolling on the floor Doi la mana era pur si simplu o intrebare pusa de curiozitate.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Dupa o sticla de wisky, ma duc si ma culc laughing

| deadwillow explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Hai sa zicem ca nu toata sticla. Aia a fost pusa ca idee, orientativ asa. In orice caz, dupa ce ai baut ceva laughing

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru deadwillow):

Daca nu beau toata sticla, si daca fata aceea esti tu, atunci te sarut, si dupa iti faci pedichiura

| deadwillow explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Good point. But actually I'm not that girl.