| crooxel a întrebat:

Sa presupunem ca ati acuzat pe cineva de ceva foarte grav... voi tineti la acea persoana si v-ati dat seama cam tarziu ca nu era vinovat/a.
Acea persoana mai vrea sa vorbeasca cu voi? E oare suparata?
Astept raspunsuri cat mai multe si dau si funda

1 răspuns:
| oacka93 a răspuns:

Am fost pusa in situatia asta.adica sa fiu acuzata de ceva ce nu am facut.A fost destul de greu pentru mine sa imi sustin nevinovatia si sa vad ca nu sunt crezuta.O perioada nu am vorbit cu cel care m-a acuzat,pentru ca eram foarte suparata ca nu are incredere in mine, dar am apreciat foarte mult la el ca si-a recunoscut vina, i-a parut rau ca m-a acuzat pe nedrept si asta m-a facut sa il iert. funditahappy?