| anonim_4396 a întrebat:

Sa spunem ca ai pierdut la cel mai super joc pe calculator ce faci?

Răspuns Câştigător
| Sync793 a răspuns:

As tipa foarte tare si nu ma dezplipesc de calculator pana nu gasesc jocu si ajung unde am ramas.
Funda?

4 răspunsuri:
| atentat a răspuns:

Il faci iar din nou din nou pana castigi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing As lua-o de la capat, normal! Pana cand reusesc! Nu e bine sa te lasi cu una cu doua, doar ca ai pierdut o data! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam asa ceva: http://www.youtube.com/watch?v=PbcctWbC8Q0

| FuNN a răspuns:

Trag de parul din cap pana cand il smult injur de drk il ia trag de monitor si zic de ce in pi**a m-ati de ce? Ce e la gura mea nai vrea sa stii laughing