| Roberta00 a întrebat:

Sa va zic ceva.Am fost intr-o zi la scoala cu fustita de blugi cu palma mai sus de genunchi si m-a vazut directoarea si a zis ca asta e tinuta de scoala dar ea era imbracata intr-un maieu transparetnt aproape ca i se vedeau de tot sanii si intr-o fusta mai scurta decat a mea. Ea se lua de mine dar pe ia nu se vede de faptul ca influenteaza elevii?
spuneti-mi ce parere aveti la cea mai buna dau fundita!:X:* si sa stiti nu aveam decolteu de 20 de cm ci pur si simplu camasa de scoala cu maneca scurta!

Răspuns Câştigător
| ame_3387 a răspuns:

Pai ce parere sa iti zic? oricum directoarei nu ai ce sa ii faci cu faptul vestimentatiei. Nu exista nici o lege in privinta asta insa daca ea impune uniforma asta este trebuie sa o respecti. Administratora de la mine din camin e cat o vaca si intodeauna o vezi machiata, cu capul pe sus si isi bat joc de toti. Dar nah toti tac si inghit ca ea are mai multa putere sa spunem laughing

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Domnisoarele sau doamnele care se imbraca astfel vor sa focalozeze privirile barbatilor. Ce pot sa spun in cazul tau, fusta e-n regula, dar de la bust in sus, banuiesc ca nu ai avut decolteul de 20 cm, asa-i?
Cat despre directoare, ar fi cazul sa se acopere ceva mai mult. Spui ca influenteaza elevele din scoala, nu? Pai, daca directoarea voastra umbla cu un *** in nas, umblati si voi?
Hai, va rog, nu mai aruncati cu noroi in altii pentru a va curata pielea de noroi. S-ar putea sa fie un raspuns pe care-l digeri cu greutate. Poate, daca nu era la sfarsitul intrebari apelativul "fundita" eram ceva mai mansuet cu ideile tale, auzisem ca nu-i bine sa critici persoana, ci faptele pe care le comite acea persoana. O zi mirobolanta.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

N-o băga în seamă!