| CrsPYSY a întrebat:

Sa vedemm... CE N-AM EU SI ARE EA?
Pur si simplu....eu cu fosta iubita a "lui" semanam...foarte mult la fizic..si ..Doamne,nu stiu cum pot sa zic asta, dar parca suntem surori.
Darrr diferente:
Eu sunt vesela mereu, vorbesc cu toata lumea. Ea e serioasa[mi se pare foarte bine asta] si nu prea vorbeste.
Eu sunt o fire deschisa, iubitoare, imi arat sentimentele. Ea e tacuta, iubitoare, nu isi arata sentimentele.
De ce ma desconsider? ..Ma simt ciudat cand o vad, parca as vrea sa fiu ca ea, dar nu pot.
Iubitul meu mi-a spus ca se simtea foarte bine cu ea ptc era calda, iubitoare, il alinta.
Adevarul e ca eu nu il alintam eram rece. Dar m-am schimbat.
DE CE NU POT SA FIU PE PLACUL LUI?
OARE CE ARE EA SI N-AM EU?straight face

Răspuns Câştigător
| Ebby a răspuns:

Buna :*! Deci, draga mea sa-ti spun ceva. Nu te schimba pentru nimeni! Daca nu te place asa cum esti tu in realitate, nu cred ca te merita. Nu te mai compara cu alte fete, pentru ca fiecare om are ceva special, dar toti suntem egali. Totusi e bine ca ai constientizat ca trebuie sa fii mai calda, mai blanda, mai sensibila, mai romantica, poate... Fii mai pe gustul lui. Sper ca te-am ajutat. :*:*:*

2 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

Poate ea are ceva aparte ce numai lui ii place thinking sad Ceva ce el adora mult si il atrage sad

| Lightsnow a răspuns:

Tocmai ti-ai raspuns singura la intrebari.Eu nu va cunosc deci nu pot sa imi dau cu parerea. Fi mai calda si mai deschisa ca nu strica