| mgtow a întrebat:

Sa zicem ca eu sunt singur, raman fara loc de munca se termina somajul nu mai am cu ce sa imi platesc datoriile n-am bani nici de mancare nu imi gasesc un loc de munca ma pun in pat si stau nemancat pana mor, ajung in iad?

4 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Daca intrebarea are reflexe religioase, raspund si eu pe masura. Conform Bibilei, LENEA este unul dintre cele 7 pacate capitale. Cel mai probabil, da.

| morena a răspuns:

Negre ganduri ai! Sa zicem ca nimic din astea nu se va intampla! Nu vei ajunge in iad!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sad De ce ai vrea să mori?! DE CE?! Crezi că tu nu ai dreptul la viaţă, nu mai există şi pentru tine un strop de fericire, o seperanţă, un vis nerealizat încă?! Da ajungi pentru că asta îţi doreşti, conştiinţa ta vrea să moară, este ca şi cum te-ai sinucide... straight face
Ai grijă de tine, o seară plăcută în continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ajungi in iad, pentru ca e ca si cum te-ai sinucide si in plus trebuie sa te gandesti ca peste orice necaz ai da, niciodata nu trebuie sa te dai batut.