| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi gasesc ceva sigur de munca in strainatate?
Nu ma mai inteleg cu ai mei mai de loc iar in chirie nu pot sa stau ca nu imi ajung bani sa platesc si chiria si taxe si mancare la un singur salar iar sa imi iau pe cineva doar sa pot sa ma mut nu sunt de acord.
Sau o alta intrebare.Am gasit de munca la o pensiune cu tot cu cazare.Credeti ca merita sa incerc?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am locuri "pa Franta", te intereseaza?
Nu-ti trebuie bani laughing

| Osana254 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

tongue

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Osana254):

La pensiune poate fi ok, dar vezi ca firmele mici isi cam exploateaza angajatii.
Mai bine cauti un hotel, ca si ele ofera cazare pentru angajati.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca pe la prieteni sau rude care sunt deja in strainatate, sau la o agentie de plasare a muncii in strainatate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îți spun eu cum, îmi dai accept, vorbim și poate ne-om potriviwinking De muncă se găsește în Dublin. Chiar mai nou am 3 locuri vacante în firma unde lucrez (Datapac) Acum că or rămâne valabile și pe ce perioadă, nu am idee. O colegă doar ce a plecat astăzi, și încă una pleacă de mâine.

Fundă?