| cristinuca05 a întrebat:

Sal.am si eu o problema cu messangerul.nu-mi merge nici statusul si nu imi apare nici imaginea de la avatar la nici o persoana din lista de cateva zile.de ce oare? jos scrie ca yahoo messanger is corrupt...please run the CHKDSK utility ce inseamna? din cauza asta nu merge? chiar trebuie sa-mi schimb windowsu pentru asta?sad ce as putea face? multumesc

3 răspunsuri:
| cristinuca05 explică:

Pai problema e ca nu am rezolvatcrying am incercat sa imi instalez messu 8 ala vechi da tot asa numi mg statusu si nici avatar nimic.cryingtrebuie sa instalez iarasi windowsu singura solutie

| vladvlad23 a răspuns:

Ai putea lua alt messenger. Sau reinstalezi messengerul pe care il ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna anca cum ai rezolvat pb cu messengerul pentru ca si eu am aceeasi pb si nu stiu cum sa procedez