| carmen_4289 a întrebat:

Sal.
am un prof la geografie care invat mereu la el si i-au 10 totul a mers ca pe roate pana cand intr-o zi am uitat sa invat.si chiar in ziua aceea am avut test si am copiat... m-a prins desigur angry insa acum imi este frica sa nu-mi puna nota 2 in catalog ca-mi strica toata media angry voi ce credeti noi am mai dat testari insa nu ne-a pus note la ele.

Răspuns Câştigător
| Kikoo a răspuns:

Depinde... nu le pune in catalog, desigur, caci vede ca esti desteapta. Iar daca le pune, te ridici in picioare si spui ca vrei sa te asculte din lectie ( sa inveti bine )winking