| senshii a întrebat:

Sal, imi puteti spune si mie telefonul samsung galaxy mini e bun merge bine touch screen`u merge bine internetu daca nu imi puteti recomanda un telefon pana in 600 de ron care sa fie ok

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Adica care sa mearga bine internetul? Poate ca telefonul e bun dar sa stii ca depinde mult si unde ai abonamentul la internet!

| rocket a răspuns:

Http://event.2parale.ro/......ents/click Ai aici un galaxy mini la oferta, la liber. Ai si un filmulet care iti arata ce stie sa faca. Tot pe site poti sa iti gasesti telefoane chiar foarte bune sub 600. Sper sa iti gasesti ce cauti.

| senshii explică:

Si unde imi recomanzi sa-mi fac?