| teomili a întrebat:

AM decis sa imi iau un telefon Samsung galaxy. Imi puteti spune daca este o alegere buna? Are android ca lumea? Are touch screen|?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heiii.
Galaxy, da. Sunt unele dintre cele mai bune telefoane! Normal că este o alegere bună. Are şi Android [ca lumea] şi touch screen şi wi-fi şi GPS. Etc.
E o alegere bună!winking

3 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Normal că este pe touch şi are androidlaughing. Dar nu asta contează eu aleg un telefon pentru aplicaţii ştii...

| teomili explică (pentru prizeFTW):

Eu nu ma prea pricep la telefoane. Am avut un CORBY care este stricat si vreau sa imi cumpar un telefon mai performant.