| Putzifer a întrebat:

Sal TPU am o intrebare:
Azi la scoala m-a scos profa de mate la tabla si am raspuns de o nata intre 7-8 si mi-a dat 8 si toti colegi au zis ca nu meritam si sa imi deie mai putinsi am vazut cum cel mai bun prieten al meu zicea ca nu merita in gura mare.
Ce sa fac? pe mine m-a deranjat mult chestia asta si nu stiu daca mai o sa fie prieten cu el dar are un motiv dc sa se poarte asa :am dat un test si pe atunci eram in banca cu el si am copiat unu de la altu si am luat 10(ca aveam copiute )si el 8 si de atunci nu prea am mai vorbit.Sa fie asta cauza? sau este un copil prost care cand se plictiseste de cineva il lasa asa balta? Adica eu ce sa fac sa il mai consider prieten sau nu? da fara sa luati la misto pls

Răspuns Câştigător
| AudImagini a răspuns:

E ceva intre... nici prieten nici dusman... eu iti sugerez sa nu iti faci aluzii ca ati fi cine stie ce amici ca el isi cam bate joc de tine

1 răspuns:
| Digital112 a răspuns:

Nu este un prieten cu adevarat (un prieten adevarat tine cu tine si nu tipa in gura mare ca nu meritai) mai bine nu-l mai considera prieten