| AndreeaDaniela_4996 a întrebat:

Am si eu o problema cu un id nou. Nu pot sa bag id-uri in lista. Adica a mers sa bag vreo 10 si acum nu mai merge. Scrie "The operation may have succeeded. Please check your Messenger list later." si bineinteles ca nici mai tarziu nu apare. Stiti ce as putea face? Multumesc... P. S: si daca ma adauga prietenii si le dau accept imi apar invisiblestraight face(dar eu apar online la ei)

2 răspunsuri:
| M3ntosana a răspuns:

Stiu cum e.Si mie mi s-a intamplat la fel.In prima zi iti face fite,(nu poti baga mai mult de 5 id in lista), dar a 2-a zii isi revine singur.O sa-si revina stai linistita, doar asteapta.happy

| tyger a răspuns:

Cred ca ai probleme cu Java, reinstaleaza Java pe calculator.