| dedfgv a întrebat:

Sal TPUhappyas vrea si eu niste statusuri pentru ex-ul... da nu de alea ca nu te voi uita niciodata, ceva mai dur(de genu ca nu-mi pasa de el)

Răspuns Câştigător
| pisicutzaaa a răspuns:

♥~*~Ce crezi? Nu`mi pasa niky de tine.Niky de ia.Esty khyar jegos dk ay ales asaa...~*~

sa te bata dumnezeu,,, ca ai distrus sufletu meu,,,, sa iti faca inima neagra,,,, cand tio fi lumea mai draga

`!`Ai grija cum vb ca mine`Cum ma vrajesti`SUnt fata d cre mata ti-a spus`Sa te feresti`Nu's facuta din zahar si dulceata`Sunt facuta din Angeli si Gheata

2 răspunsuri:
| mysterious a răspuns:

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cel care merita, nu te va face sa plangi niciodata!
Nu te mai pot iubi pentru ca m-ai spulberat cu nepasarea ta distrugatoare.
Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragostea. De ce sa plang atunci cand pot sa rad?
Tu ai fost doar o lectie pe care a trebuit sa o invat, acum este timpul sa invat si altceva!
Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum…am suferit prea mult ca sa te iert si acum.
Da, esti unic, dar nu mai esti unic pentru mine…
Cu indiferenta ta` M`ai facut mai tare` Acum` nu`ti convine` Dar incet. incet`Calc pe urmele tale` Si acum`vezi si tu` ca indiferenta doare!?
Te merita cel care te face sa razi, nu cel care te face sa plangiwinking

| edy132 a răspuns:

Orice final fericit e o poveste neterminata.- Adica este fericita ca s-a terminat cu el si totul va continua.