| cosmin3confuz a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul mercador.ro? E de incredere? Sau in general aceste site-uri de tip vanzari pentru. ca vreau sa imi cumpar un telefon de pe site-ul asta.

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Il recomand cu incredere happy sunt mai buni ca okazii, eu am vandut vreo 5 produse prin intermediul lui happy, cumparati cu incredere happy

| cosmin3confuz explică (pentru M1hai):

Da cum ai facut? te ai intalnit cu respectivu intr-un loc public sau cum?

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

In 3 cazuri da, si in celellalte le-am trimis coletul prin posta, ei au fost multumiti si eu am primit banii happy

| lolylolypops a răspuns:

Nu e de incredere site-ul!

| Agentu007 a răspuns:

E bun site-ul. Mai multe detalii gasesti aici: http://www.noulmonden.com/2014/02/wwwmercadorro.html

| TeodorTaT a răspuns:

Este foarte bun.doar sa ai grija sa cumperi ce iti doresti