| anonim_4396 a întrebat:

Sal tpu.De curand as vrea sa-mi iau o placa de par..de preferat (cu aburi).Adica parul meu e cret si se intinde putin mai greu happy. Voiam sa stiu daca aceasta placa arde parul.(mentionez ca imi fac parul la placa doar la ocazii speciale).Sau dati-mi voi idei pentru placa de par buna care nu arde parul asa rau^^ dau fudna:***

1 răspuns:
| Petrica44 a răspuns:

Esti tanara,(poate) si frumoasa, ai parul natural, de ce tii neaparat sa-l "omori"?!? Lasa-l draga asa cum te-a facut Dumnezeu! Stii vorba aia : "ce-si face omul cu mana lui, n-o mai dezleaga nici dracu' ".