| dramazaptoorg a întrebat:

Sal TPU. Deci voi credeti in fantome sau in spirite din astea cum zic babele tongue vreau mai multe raspunsuri de unde ma pot si eu orienta mersi mult

6 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Nu. Sa inteleg ca tu ai vazut vreo 2 facand sex si ai zis sa postezi aici.

| FlorinDiablo a răspuns:

Desi personal nu am avut trairi fizico-paranormale cred ca exista entitati Romania e un loc cu multiple centre energetico-paranormale, iti atasez un link: http://www.locuribantuite.ro/ Daca doresti da-mi add la florin. diablo si te pot lamurii cu privire la tot ce tine de paranormal, am studii in psihologia neuronala si am ceva cunostinte.

| LikeARollingStone a răspuns:

Minunata categoria!straight face

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Sunt zile in care cred si zile in care nu cred.

| CosteaCristian a răspuns:

Eu cred in fantome dar n-am vazut niciodata una si nici nu vreau sa vad oricum fantome nu exista doar spirite ratacite pe pamant sper ca te-am fost de ajutor

| CosteaCristian a răspuns:

Eu cred desi n-am vazut vreodata una si nici nu vreau sa vad