| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Eu am 1, 55 (sau am avut ultima data cand m-am masuratlaughing. in fine vreau sa spun ca la inaltimea asta (eu am 50kgsad.)Cate kilograme are trebui sa am? adica nu sunt asa grasahappy. am in unele parti unde as vrea sa slabesc.(talia. burta si bulanelelaughing(ah si un regim ceva pentru slabit care il pot urma pls;*) dau funda:*

1 răspuns:
| larisuca a răspuns:

La 1, 55 in mod normal ar trebui sa ai 45 de kilograme. (155 cm- 110=45, asa se calculeaza greutatea normala). Incearca sa eviti prajelile, incearca peste, carne fiarta, si multee fructe. Si sa mai scoti din dulciuri putin, desi e cam greu caci vine Craciunul. Sper ca ti-am fost de folos! :* Sarbatori fericite!