| anonim_4396 a întrebat:

Sal tpu.Eu locuiesc cu parintii mei intr-un apartament mare de 4 camere.De curand am aflat ca ei vor sa vanda apartamentu asta si sa cumpere o garsoniera pentru mine si sa plece la tara crying.Ma ingrozeste gandul asa ca o sa stau singura..si o sa ma simt singurasad.Au spus sa nu-mi fac griji de datorii si altele ca se ocupa ei.sad (p.s eu raman aici ca sa nu-mi intrerup scoala )Ce ar trebui sa fac sa nu mai fiu asa speriata?crying

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Vrei id-u meu sa mai vorbim? Sfatul meu este sa fi tu. Incearca sa creezi o viata.Munceste,ingrijeste-te de suflet, trup, etc.

| Florinel a răspuns:

Cati ani ai? eu cred ca este o gluma... insista un pic pe mama ta cand este singura si o sa afli daca glumesc sau sunt seriosi tongue

| ynna93 a răspuns:

Cred ca o gramada de tineri ar vrea sa fie in locul tau acumlaughing
Pai ce sa faci nu prea ai ce, tu vrei sa intrerupi scoala? Nu prea cred, daca ai prieteni n-ai de ce sa-ti faci griji, ai sa te obisnuiesti singurica, oricum ai sa fii la scoala mai mereu.

| deniiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu,fi speriata, o sa te descurci. poti vorbi cu ei la telefon zilnic, iar in vacanta te poti duce si tu la tara.