| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt singura, nu locuiesc in tara si aici nu am prieteni... As vrea sa ies afara dar nu am cu cine sad, cateodata ma gandesc ca mai bine nu plecam din tara si poate imi era mai bine. Parintii tot imi spun ca o sa fie bine, dar nu este.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu timpul va fi bine, fi optimista

| CristiB93 a răspuns:

Hei, daca vrei sa iti tin de urat, baga id meu si vorbim cat vrei happy cryss.cryss32

| sophieLY a răspuns:

Doamne, bine ca ma sperii straight face. Si eu plec din tara definitiv in Paris si sunt super-speriata si am foarte mari emotii. Da-mi si mie ID tau pe privat si povestim mai multe acolo. Apropo, unde locuiesti acum?

| Siimiiiiii a răspuns (pentru sophieLY):

In Germania

| Siimiiiiii a răspuns (pentru sophieLY):

Nu ma lasa sa iti trimit mesaj in privat

| Siimiiiiii a răspuns (pentru sophieLY):

Incearca sa-mi trimiti tu ci ID tauwinking

| sophieLY a răspuns (pentru Siimiiiiii):

Wow. Lasa-mi daca vrei id tau happy.

| Siimiiiiii a răspuns (pentru sophieLY):

Bby.siminush96

| Iubibilăă a răspuns:

In ziua de azi nu mai ai cum sa iti faci prieteni adevarati.
Vad ca oameni rai se inmultesc.
Fi optimista.

| Siimiiiiii a răspuns (pentru Iubibilăă):

Prietena mea cea mai buna, este in Romania, vorbim zilnic ne povestim toate tampeniile, dar am nevoie si de cineva aici, cu care sa mai ies...

| Adriankuala a răspuns:

Buna de unde esti

| Siimiiiiii a răspuns (pentru Adriankuala):

Conteaza de unde sunt?

| Adriankuala a răspuns (pentru Siimiiiiii):

Pai cred ca da poate as avea niste idei pentru tine ce ai putea face cum sa-ti faci prieteni