| MrHello a întrebat:

Sal TPU. ieri am iesit afara cu o cagula de terorist pe cap sa ma dau si eu mare. m-am inatlnit cu 2 prieteni, dupa a venit unu mai mare si ne-a intrebat daca jucam fotbal cu el (asta mai mare era var cu unu dintre prieteni), si daca va intrebati, n u sunt oameni din acestia de firma laughing sunt de cartier. am jucat fotbal, eu cagula mi-am pus-o in hanorac care avea buzunar din care putea sa cada usor. mi-o fi cazut cand jucam, am observat abia cand am terminat de jucat fotbal ca nu mai era. ala mare mi-a zis ca aia micii au luat-o sigur (pentru ca plecasera sa se duca la magazin, asa au zis ei), asa ca m-am dus dupa iei si nu aveau nimic. (i-am urmarit cam o strada, doua) dupa ce m-am intors ala mare intrase in casa. si tin sa mentionez ca aia micii mi-au zis ca ala mare a furat-o, si ca iei personal se duceau la magazin fara sa ia cagula. ar putea fi suspecti, dar de ce ala mare mi-a zis ca au luat-o cei mici si dupa aia a intrat in casa? cine credeti c-a luat-o si cum as putea sa mi-o recuperez FARA parinti?

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai eu cred ca ala mare a luat-o. Deci, nu cred ca mai ai cum sa o iei, pentru ca daca o sa il acuzi, cred ca o sa iasa o cearta, poate putina bataie laughing, daca ai spus ca e din ala de ''cartier''. Asa ca de acum ai grija. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu esti sanatos la cap ori ai sub 10 ani.
Nu mai iesi cu asa ceva pe strada.
Si nu poti sa o recuperezi.
Dao drk una e 30 de lei.
Uite aici.

https://www.military-shop.ro/......mbac-Black

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru MrHello):

Cacaios ii zici lu tactu ala care nu te-a educat!
Esti tare needucat bai baiatule.
Nu poti sa o recuperezi...nici nu merita...pt 30 de lei.
Asa ca mai treci pe la scoala piciule ca esti vai de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru MrHello):

Bai fraiere ii zici lu tactu ala care nu te-a educat.
Se vede ca esti trait prin tomberoane.
30 de lei sant pentru tine un vis care nu se va implini nici o data.

| AndreeaMicuța123 a răspuns:

Toti sunt mincinosi
Fracal pe,, pe ala mare,, la cap putin
Eu cred ca el